vědomý byznys koučink

Když chcete vědomě podnikat a vést druhé

Kdy je tu pro vás vědomý byznys koučink?

chcete být lepší leader

Pokud cítíte, že vás druzí nechtějí následovat nebo že nectí vaší autoritu, můžete to změnit i jinak než pevnou rukou.

chcete být lepší manažer

Pokud necítíte důvěru v druhé a jejich schopnosti, existují lepší způsoby změny než jen kritika a kontrola.

chcete lepší firemní atmosféru

Když víte, že je potřeba atmosféru ve vaší firmě zlepšit, protože pak dosáhnete lepších výsledků.

chcete podnikat vědomě

Jste-li samostatný podnikatel, který chce posunout své podnikání na vyšší úroveň, pak vědomé podnikání může být vaše cesta.

chcete si uvědomit svou moc

Pokud máte pocit, že z něčeho není cesta ven, díky vědomému koučinku si uvědomíte, že máte moc to ovlivnit nebo změnit.

chcete růst pracovně i osobně

Souzníte s tím, že pracovní úspěch je těsně spjatý s úspěchem osobním a chcete se zaměřit na růst a dosahování cílů.

Na jakých základech stojí vědomý byznys koučink?

Cílem vědomého byznys koučinku je pomoci vám stát se lepším leaderem, manažerem nebo podnikatelem tím, že porostete jako člověk.

Zkušenosti, vzdělání a vědomosti, které jsou důležité pro vaší profesi mnohdy nestačí. Je potřeba prozkoumat také vaše vlastní hodnoty, přesvědčení, způsoby chování a jednání s druhými. Pokud totiž porostete jako člověk, dokážete změnit ve vaší firmě nebo podnikání víc, než si myslíte.

Stanete se inspirací pro zákazníky, zaměstnance i obchodní partnery. Lidé za vámi půjdou, budou vás respektovat a důvěřovat vám - tím dosáhnete svých cílů rychleji a efektivněji. Uspět pro vás bude mnohem snažší než předtím.

vědomý byznys koučink stojí na těchto principech

  • bezpodmínečná odpovědnost
  • bytostná integrita
  • ontologická pokora
  • autentická komunikace
  • konstruktivní vyjednávání
  • bezvadná spolupráce
  • emoční mistrovství

fred kofman

"Lidé nejsou jen racionální, kalkulující tvorové, ale jsou emocionálními a duchovními bytostmi, které hledají smysl."

Jaký je proces?

01

konzultace zdarma

Domluvte si první 30 minutovou konzultaci zdarma. Můžete si vyzkoušet, jak si budeme rozumět a pokud se rozhodnete pro spolupráci, nastavíme frekvenci setkávání.

02

pravidelné setkávání

Nejčastěji koučuji v intervalu dvakrát měsíčně po dobu tří až šesti měsíců. Pokud budete potřebovat, domluvíme si termín setkávání individuálně vám na míru. 

03

změny ve vašem životě

Tam kde je tlak, je i odpor - někdy toho stačí dělat méně, ale za to více naslouchat sobě i druhým. I jedna malá změna uvnitř může mít obrovský dopad na váš vnější život.

reference

Petra veľmi presne vie, ktoré dvere treba otvoriť a naopak, ktoré treba nechať (dočasne) zatvorené. Vďaka úprimnému záujmu, nadhľadu, ochote zdieľať vlastné skúsenosti a úžasnej schopnosti vedieť položiť v správny čas tú pravú otázku je každé stretnutie s Petrou veľkým prínosom, pozdvihnutim a povzbudením.

Osobne si taktiež veľmi cenním skúsenosti a presah do sveta byznysu. Pokiaľ hľadáte skúseného, životom prevereného a empantického kouča / terapeuta ste na správnom mieste. Držanie kurzu, manévrovanie a tvrdá práca už zostane na Vás. 

Martin

„Petra urobí všetko preto aby Váš rozum, duša a srdce išli tým správnym smerom.“

reference

Ráda bych ohodnotila služby, které mi Paní Radová poskytuje ve sféře Conscious Business Coaching. Jako úplný nováček ve světě Businessu vítám vedení, vysvětlení jak lidské, tak obchodní. Stejně tak různá cvičení jak zvládnout určité situace, získání sebedůvěry, odbourání stresu, vyjednávání podmínek, celkově obchodního myšlení, vedení týmu lidí a v neposlední řadě, jak umět Business mozek vypnout. Teorie a pochopení všech možných procesů v tomto světě. Jsem jí velice vděčná za lidské jednání a že mne umí nasměrovat přesně tam, kam právě potřebuji.

Dana

„Jsem Petře velice vděčná za lidské jednání a že mne umí nasměrovat přesně tam, kam právě potřebuji.“

Často se ptáte

jak moc je vědomý byznys koučink časově náročný?

Na vědomý byznys koučink je potřeba nahlížet jako na investici, která se projeví nejen na výsledcích firmy (ale také na vašem soukromém životě). Můžeme se sejít jen dvakrát měsíčně - to není časově náročné. Záleží ale na vás, na kolik se budete věnovat uvedení změn do praxe.

budu se muset změnit? neztratím před týmem svou tvář?

Obava ze změny je naprosto přirozená. Můžete nad ní ale přemýšlet také pozitivně - pokud se měníte uvnitř, mění se i svět kolem vás (a pokud se uvnitř měníte správným směrem, mění se tak i vaše realita. Můžete opravdu jen získat, nemáte co ztratit.

jak probíhá platba za vědomý byznys koučink?

Domluvíme se společně dopředu. Můžete platit měsíčně, jednorázově nebo se celková platba rozdělí do dvou až tří částek. 

co když budu potřebovat přesunout termín?

Může se stát, že budete potřebovat termín zrušit, například když do vašeho života vstoupí nemoc nebo nečekaná událost. Dejte mi prosím vědět nejméně 24 hodin dopředu - domluvíme si společně náhradní termín,

máte zájem o vědomý byznys koučink?

Přišel čas na vědomou změnu?

Posunout se dál jako manažer, leader či podnikatel jde rukou v ruce s posunutím se dál jako člověk. Vědomý byznys koučink vám má v tomto směru rozhodně, co nabídnout.

Petra Radová je terapeutka a certifikovaná conscious business & life koučka, která pomáhá druhým znovu objevit své autentická JÁ, najít svou vlastní sílu a prožívat vědomý život v radosti, lásce, harmonii a smyslu.

Navigace

Home

o mně

kontakt

terapie

life koučink

byznys koučink

právní informace & gdpr | petra.radova5@gmail.com

web s láskou od lucies Site credit