life koučink

Když si chcete splnit své životní cíle a sny

Kdy je tu pro vás life koučink?

cítíte stres

Pokud cítíte stres, neklid, nerovnováhu nebo tlak a uvědomujete si, jak negativně vám to ovlivňuje život.

nevíte, jak z toho ven

Pokud se v životě cítíte, jako byste se točili v kruhu, ze kterého není cesta ven a víte, že chcete najít nový směr.

toužíte získat zpět harmonii

Pokud si přejete získat zpět harmonii, klid a radost ze života, protože cítíte, že je to přirozený lidský stav,

chcete změnu

Pokud jste dospěli k tomu, že ve vašem životě nadešel čas na změnu, bez které se už dál neobejdete.

chcete růst

Pokud jste připraveni podívat se na věci z nadhledu (nebo z jiného úhlu pohledu), uvědomit si souvislosti a začít růst.

nevadí vám na sobě pracovat

Pokud si uvědomujete, že bez vaší osobní účasti se žádná změna ve vašem životě neodehraje.

Co to je life koučink?

Životní koučink vám pomůže zorientovat se v tom, kde aktuálně jste (jak se v tom cítíte) a kde byste chtěli být v budoucnu. Mým cílem je podpořit vás v objevování vašeho autentického já a uvědomění si vašich skutečných potřeb.

Spíš než rádcem budu pro vás trpělivým a laskavým průvodcem, který vás podpoří v nacházení vaší vlastní síly a v objevování těch správných odpovědí, které přicházejí z vašeho srdce. Povedu vás k převzetí odpovědnosti za svůj život, budu pečlivě naslouchat a budu vám klást otázky, které vás navedou na správnou cestu. s čím pomáhám svým klientům:

 • nalézt motivaci ke změně
 • uvědomit si vaše skutečné hodnoty
 • najít vaše životní poslání (více ZDE)
 • zorientovat se v náročné životní situaci
 • odstraňovat nepotřebné mentální bloky
 • zbavit se pocitů vyhoření
 • nastavit si harmonii mezi životem a prací
 • podpořit vás k dosažení vašich cílů

Jaký je proces?

01

konzultace zdarma

Domluvte si první 30 minutovou konzultaci zdarma. Můžete si vyzkoušet, jak si budeme rozumět a pokud se rozhodnete pro koučování, nastavíme frekvenci setkávání.

02

pravidelné setkávání

Nejčastěji koučuji v intervalu dvakrát měsíčně po dobu tří až šesti měsíců. Pokud budete potřebovat, domluvíme si termín setkávání individuálně vám na míru. 

03

změny ve vašem životě

Pokud dokážete otevřít své srdce, mohou se začít odehrávat změny ve vašem nitru. I jedna malá změna uvnitř může mít obrovský dopad na váš vnější život.

reference

„Petra je maximálne autentická, empatická life koučka."

Po osobných skúsenostiach a absolvovaných stretnutiach musím Petru ako profesionálnu life koučku oceniť na najvyššom stupienku ocenenia. To, ako mi ukázala a opäť prebudila môj talent, radosť zo života, vzrušenie zo svojej práce a napokon stanoviť si vlastnú cestu a ísť si za ňou. Toto všetko len nasvedčuje a dokazuje to, aká úžasná osoba je a aké množstvo darov má.

Petra je maximálne autentická, empatická life koučka, ktorá vie veľmi rýchlo nacítiť ako sa máte, stanoviť problém a zaručene Vás nakopnúť a posunúť dopředu - iným slovníkom: prebudiť vás z vašej zimnej hibernácie.

Nebojte sa ju kontaktovať, i keď viem, že strach z nepoznaného vždy urobí svoje, vychádzam z vlastnej skúsenosti. Tak vykročte...

Eva

reference

„Pokaždé odcházím spokojená a nabitá elánem."

K paní Petře jsem se dostala "náhodou" po tom, co k ní chodil můj manžel. V určité chvíli jsem i já pocítila potřebu se nějak rozvíjet, růst a pracovat na sobě. Jak ve sféře osobní, tak profesní. 

V obou směrech mi velmi pomohla a pomáhá, protože má jedinečnou, jemnou, empatickou, ale i přímou povahu. Vždy mi dokáže dát skvělý náhled na určitý problém v mém životě a hlavně díky ní, si k podstatě věci dojdu sama. 

Je to pro mne éterická bytost s napojením nahoru a v tom mi velmi vyhovuje. S její prací jsem nadmíru spokojená a cítím se u ní dobře. Ve sféře profesní vše krásně vysvětlí, zjistí, čeho chcete dosáhnout, vyslechne a praktickým cvičením posílí sebevědomí.

Pokaždé odcházím spokojená a nabitá elánem. Už teď se těším na další návštěvu u ní a nový vhled, co mi dá. 

Všem Petru vřele doporučuji, nebudete litovat

Dana

Často se ptáte

jak moc se musím zapojit? bude to náročné?

Vaší cestu za lepším životem si můžete představit jako cestu na vysokou horu. Budu kráčet vedle vás a podporovat vás, abyste došli do svého cíle - mám mapu cesty, vím, kde číhají medvědi a můžu vám říct, jak postavit stan nebo rozdělat oheň. Vaše cesta zřejmě bude někdy náročná, protože musíte kráčet po vlastních nohou. Společně to ale zvládneme, protože ve dvou se to lépe táhne.

Co když se nedostanu do cíle?

Moji klienti se na začátku koučování často obávají toho, že se jim nepodaří dostat do svého cíle. Je to pochopitelné - v jejich životě se v té době děje mnoho věcí a oni můžou být na pochybách, jestli mají dost sil. Opak je ale pravdou - vím jistě, že máte víc sil, než si myslíte a že jste schopni dosáhnout toho, co si přejete. To, co se vám děje teď, je jen důsledek vašich předchozích myšlenek. Pokud změníme vaše současné myšlenky, pozitivní změny na sebe nenechají dlouho čekat a projeví se ve vašem životě.

jak probíhá platba za life koučink?

Domluvíme se společně dopředu. Můžete platit měsíčně, jednorázově nebo se celková platba rozdělí do dvou až tří částek. 

co když budu potřebovat přesunout termín?

Může se stát, že budete potřebovat termín zrušit, například když do vašeho života vstoupí nemoc nebo nečekaná událost. Dejte mi prosím vědět nejméně 24 hodin dopředu - domluvíme si společně náhradní termín,

Program POSLÁNÍ

Cítit v životě smysl, vědět, kam směřujeme a každý den s láskou tvořit svou budoucnost je nesmírně naplňující.

Pokud cítíte, že tu nějaké životní poslání pro vás existuje, ale nemůžete se rozhodnout, kam svůj život směřovat, je pro vás tento 12ti týdenní koučinkový program, sloužící k nalezení poslání, jako dělaný. 

Je totiž těžší žít svůj život s nenaplněným smyslem, než nemít žádný smysl. Pokud děláte, co vás baví (a u čeho ztrácíte pojem o čase) a kde své dary spojíte s pomocí druhým, povýšíte svůj život na něco vyššího a smysluplného.

Tento kurz jsem vytvořila, abych vám pomohla:

 • hledat a objevovat vaše silné stránky

 • propojit se s vašimi dary

 • zapojit vaše poslání do praxe

Během 12ti týdnů posunete svůj život na novou, smysluplnější úroveň. Budete znát lépe sami sebe a objevíte své dary, které můžete sdílet s ostatními. Toto uvědomění vám vlije novou sílu a radost do vašeho každodenního prožívání.

reference

„A quality coach like Petra in your corner gives you an advantage in that struggle.“

I am delighted to give Petra Radova my highest endorsement as a life coach. I was privileged to work with Petra for nearly a year. As a life coach, Petra has the advantage of having experienced and studied what makes living successful and fulfilling. She is knowledgeable, curious, energetic, and motivated. She understands both the joy and the struggle in the ring of life. A quality coach like Petra in your corner gives you an advantage in that struggle. She has my complete and unqualified endorsement.


Dr. Malcolm Magee

Professor, University of Maryland G.C., Europe

máte zájem o life koučink?

Váš radostný život už čeká

Kdy jindy je čas na změnu než právě teď. Nemáte co ztratit a můžete jen získat. Domluvte si svou první konzultaci zdarma a nečekejte na zítřek.

Petra Radová je terapeutka a certifikovaná conscious business & life koučka, která pomáhá druhým znovu objevit své autentická JÁ, najít svou vlastní sílu a prožívat vědomý život v radosti, lásce, harmonii a smyslu.

Navigace

Home

o mně

kontakt

terapie

life koučink

byznys koučink

právní informace & gdpr | petra.radova5@gmail.com

web s láskou od lucies Site credit