petra radová

I malá změna ve vašem nitru může způsobit velké změny ve vašem životě

Jsem terapeutka a certifikovaná conscious business & life koučka. Mým posláním je pomáhat lidem dostat se z místa, ve kterém se necítí dobře, zpět do života, ve kterém jsou šťastní, naplnění, kde zažívají radost, lásku, tvorbu a kde pociťují smysl.

K tomu je potřeba odhodlat se a vykročit na cestu do neznáma, překonat strach, pustit kontrolu a dostat se do role, kde přebíráte odpovědnost sami za sebe.

Vzít život do vlastních rukou a objevit své autentické já není vždy jednoduché. Proto jsem tu pro vás na této cestě jako průvodce, kterému velmi záleží na tom, abyste už brzy pocítili, jaké to je, když objevíte svou vlastní sílu. Tato síla tu pro vás vždycky je. Spolu s ní přichází do vašeho života postupně pocity klidu, harmonie, bezpečí a důvěry v to, že vše, co se kolem vás děje je v pořádku a že to, v čem se necítíte dobře, můžete změnit, protože máte tu moc.

Harmonie vzniká propojením rozumu (který myslí), srdce (které cítí) a duše (která ví a ukazuje cestu). 

můj příběh

Moje vlastní cesta k naplněnému životu nebyla procházka růžovým sadem.

Po mnoha letech v korporátu jsem si začala uvědomovat, že mi tato práce nedává žádný smysl - cítila jsem, že stejně nemohu nic důležitého ovlivnit.

Začala jsem si uvědomovat svou profesionální a neautentickou masku, díky níž jsem si připadala odpojená a jakoby bez života. Cítila jsem stres, nesoulad a vnitřní nepokoj. 

Brzy jsem začala toužit po dítěti. Přestože jsem byla podle lékařů naprosto zdravá, nedařilo se mi otěhotnět. Rozhodla jsem tedy pracovat na svém nitru a nacházet sebe sama. Začala jsem své já také projevovat navenek - začala jsem dělat to, kam mě směřovala moje duše a žít více v přítomném okamžiku. 

Bylo to pro mě velmi těžké. Na jednu stranu jsem cítila volání své duše, ale na stranu druhou jsem se bála vykročit do neznáma a nemít pevnou půdu pod nohama. Tak moc jsem toužila po svobodě a po autentickém, naplňujícím životě, že jsem tento strach nakonec překonala a začala důvěřovat sama sobě, pustila jsem kontrolu nad věcmi, které nemohu změnit a především - začala jsem cítit svou vlastní sílu


Byla to pro mě neskutečně transformativní zkušenost, která mě nakonec dovedla ke dvěma vytouženým dcerám. Měla jsem opravdu krásné těhotenství a užívala jsem si péči o ně, když byly ještě malé. Mezitím jsem dál pracovala sama na sobě, vzdělávala se a rozvíjela. 

Už po maturitě jsem chtěla jít studovat psychologii a být tu pro druhé. Zvítězil ale rozum, který mě dovedl ke studiu ekonomie. Cítím, že pomáhat psychologicky druhým bylo celou dobu mé životní poslání. Za práci v korporátu jsem ale vděčná, bez ní bych nebyla tam, kde jsem dnes. Po mateřské jsem pochopila, že se už do korporátu nevrátím.

Když mé dcery povyrostly, začala jsem pomáhat nejdříve svým nejbližším a pak i svému okolí. Poté, co jsem viděla velké posuny v jejich životech, začala jsem své služby nabízet i dalším lidem. Od té doby jsem se setkala s velkým množstvím úžasných klientů a získala mnoho cenných zkušeností

Jsem nesmírně vděčná, že jsem se naučila žít v souladu s tím, kdo opravdu jsem a že mám odvahu důvěřovat sama sobě a své duši, která mě vede na místa, kam bych se nikdy předtím nedostala. Můj život je nyní doslova plný života, to samé bych si přála i pro vás. 

MŮJ DAR

Dokáži se na vás hluboce napojit a vytvořit bezpečný prostor, kde můžete nacházet své opravdové JÁ a růst

Ing. Petra Radová, MBA

Terapie a koučink není pouze o noření se do lidské duše. Díky studiu ekonomie a byznysu využívám ve své práci také logické a analytické schopnosti.

  • absolvovala jsem terapeutickou cestu (The Journey, Brandon Bays, 2017)

  • jsem certifikovaná brain-based koučka (NeuroLeadership, Dr. Vladimír Tuka, 2018)

  • jsem certifikovaná conscious business koučka (Conscious Business Center International, Fred Kofman, 2022)

  • mám inženýrský titul (Ekonomická fakulta, Univerzita Mateja Bela, 2003)

  •  mám MBA titul (Tiffin University, specializace general management, 2011)

  • mám více než 1000 odkoučovaných hodin a 5 let praxe

  • mám 8 let praxe v korporátním prostředí v oblasti financí a kontrolingu na mezinárodní úrovni

  • absolvovala jsem nespočet specializovaných kurzů a dále se profesně rozvíjím

"Péťa je ta nejlepší koučka a terapeutka, kterou znám."

Péťa je ta nejlepší koučka a terapeutka, kterou znám. Měla jsem možnost potkat se s více terapeuty. U Péti se mi líbí její upřímný lidský přístup a to nejdůležitější je, že z ní vnímám, jak i ji samotnou její práce naplňuje a baví. A to je pak velký rozdíl, pokud člověk vykonává denně práci nebo své poslání s otevřeným srdcem. Péťu mohu doporučit na 100%.  

Tereza

"Petra dává naději na lepší zítřky. To vše s lehkostí jí vlastní."

Petra mi byla doporučena jako terapeutka a osobní koučka. Hned po prvním setkání jsem věděla, že jsem na správné adrese. Petra má dar se na člověka neuvěřitelně naladit. Umí rozklíčovat nejakutnější téma, které řeším a to léčit. Nebo podle potřeby vést koučovací rozhovor, že kterého vyplynou konkrétní kroky, jak se vyvíjet, jak z problému ven. Citlivá témata probírá tak přirozeně a empaticky, že se vždy cítím v absolutním bezpečí. Petra dává naději na lepší zítřky. To vše s lehkostí jí vlastní.  

Renata

reference

Těším se, až mi od vás přijde zpráva!

cítíte, že si budeme rozumět?

Svou práci dělám především srdcem. Mám hlubokou vnitřní touhu pomáhat lidem. Mou největší odměnou je, když po skončení setkání doslova záříte a především, když vidím, že se váš život skutečně mění. 

Petra Radová je terapeutka a certifikovaná conscious business & life koučka, která pomáhá druhým znovu objevit své autentická JÁ, najít svou vlastní sílu a prožívat vědomý život v radosti, lásce, harmonii a smyslu.

Navigace

Home

o mně

kontakt

terapie

life koučink

byznys koučink

právní informace & gdpr | petra.radova5@gmail.com

web s láskou od lucies Site credit