terapie

Když chcete cítit úlevu a zažít znovu radost ze života

Kdy je tu pro vás terapie?

když jste v depresi

Když máte negativní myšlenky, cítíte nepokoj, úzkost a stres a nevíte, jak se z tohoto začarovaného kruhu dostat.

když nemůžete jít dál

Když se vám ve vašem životě dějí věci, které vás nutí se zastavit a ve kterých si sami sobě nedokážete pomoci.

když jste v těžké životní situaci

Když vás opustí někdo blízký nebo pokud procházíte složitou životní situací a chcete to zvládnout.

když toužíte po vnitřním klidu

Když toužíte po životě v harmonii, míru se sebou i s druhými, po dobrém zdraví a pokojném prožívání.

když potřebujete zvládat své emoce

Když se chcete naučit ovládat emoce, které vám v životě nijak už neprospívají a naučit se naslouchat sobě samým.

když chcete zase začít žít

Když jste ochotní sami na sobě pracovat a vydat se na cestu za takovým životem, který si přejete mít.

Můj terapeutický přístup

Léčím tak, že pro vás vytvořím bezpečný prostor plný důvěry a upřímné lásky, místo, kde nebudete souzeni, hodnoceni ani kritizováni a kde budete přijati bezvýhradně a bez jakýchkoliv podmínek. V tomto prostoru pak můžete být autentičtí, sami sebou, prozkoumávat společně se mnou své pocity a uvědomovat si svou vlastní sílu a moc.

Tato síla tu pro vás vždy je - je to takový váš osobní maják, který vám ukazuje tu nejlepší cestu, kudy jít. Pomůžu vám se na tuto úžasnou sílu napojit a důvěřovat jejímu vedení.

Mám také své vlastní metody k vyhledávání a odstraňování těžkých emocí, takže vám na začátku dokáži poměrně rychle ulevit.

Poté se společně vydáme na cestu do hlubších vrstev, kde se nachází vaše nitro. To doslova obalíme hřejivými pocity odpuštění, pochopení, lásky a přijetí, díky kterým budete moci v životě zažívat radost a klid.

Kristýna

Ráda bych vám všem dopuručila služby Petry Radové! Po zjištění mé diagnózy jsem začala navštěvovat psychologa a psychiatra a brala jsem velké množství léků. Léky mi vůbec nijak nepomohly a po půl roce jsem se rozhodla vše ukončit. Trápila jsem se sama se sebou a začala hledat nová řešení. V tom momentě mi do mé cesty přišla právě Petra. Vyhovovala mi od prvního momentu. Její jednání je velmi milé a zároveň velmi upřímné! Po prvním sezení jsem cítila velký klid v duši a po několika sezeních mě naučila, jak mám pracovat se svou hlavou, jak přemýšlet, jak dýchat, prostě mi ukázala tu správnou cestu! Za to vše a ještě mnohem víc děkuji !!! 

"Po prvním sezení jsem cítila velký klid v duši."

Květoslava

K paní Radové chodím už víc jak přes rok. To, jak moc mi pomohla nedokáži ani popsat! Jsem jí neskutečně vděčná, díky ní jsem se dokázala tak moc posunout. Ze začátku jsem byla zlomená, ustrašená a nesebevědomá. Nedokázala jsem se poprat s panickými záchvaty a celkově sama se sebou. Paní Radová mi pomohla pochopit samu sebe a vnitřně se mít ráda. Sama jsem nedokázala pracovat se sebou a s mými emocemi. Teď už jsem díky ní v bodu, kdy se mám upřímně ráda, mám motivaci a řídím se svými sny. Jsem upřímně šťastná a chtěla bych aby se takhle cítili všichni! Nikdy není pozdě na to pochopit sami sebe a změnit negativní pohled na svět. Pro všechny, co tohle čtou chci jen říci, že není nic špatného na tom nechat si pomoct ať už jste v jakémkoliv psychickém stavu. Rozhodně doporučuji!! 

"To, jak moc mi Petra pomohla nedokáži ani popsat!"

Jana

Ahoj Peti.Chodila jsem k Tobě asi tak zhruba před 2 lety s tím, že jsem měla takový černý mrak nad hlavou. Chtěla bych Ti strašně moc poděkovat, jak moc si mi pomohla. Letos jsem se dostala do Brna dálkově a studuji historii, což je můj vysněný obor. Bez Tebe bych tohle všechno v životě nedokázala. Změnila jsem styl oblékání, nosím šaty, legíny a všichni mi říkají, že mi to strašně sluší. Maluji se jinak než jsem se malovala. A za toto všechno, co jsem dokázala můžeš jedině Ty. Takže na Tebe budu vzpomínat do konce života a přeji Ti všechno nejlepší, co Ti jen můžu přát. Strašně moc Ti děkuji. Nebýt Tebe nevím, jak bych dopadla. Si strašně zlatý člověk, mám Tě moc ráda a ještě jednou Ti děkuji.

" Změnila jsem styl oblékání, nosím šaty, legíny a všichni mi říkají, že mi to strašně sluší."

Karolína

K paní Petře jsem začala chodit po prodělání covidu, kdy jsem byla stále unavená, bez energie a s dalšími následky prodělané nemoci. Jsem jí nesmírně vděčná za její laskavý a velmi trpělivý přístup. Zhruba po půl roce léčby jsem byla schopná opět sportovat a fungovat na 100%. A jak je propojeno fyzično s psychikou, i v této oblasti nastal díky správně nastavené terapii obrat k lepšímu nejen u mne, ale i v návazných vztazích, což  je moc fajn bonus. Jakmile budu mít problém, se kterým si ani díky nově osvojeným vzorcům chování nebudu vědět rady, vím, že na paní Petru se s důvěrou obrátím.

"Jsem Petře nesmírně vděčná za její laskavý a velmi trpělivý přístup."

reference

Jaký je proces?

01

konzultace zdarma

Domluvte si první 30 minutovou konzultaci zdarma. Můžete si vyzkoušet, jak se se mnou budete cítit a pokud ke mně získáte důvěru, domluvíme si první společné sezení.

02

první sezení

Naše první společné sezení může být o něco delší. Můžete mi vše povědět a zasvětit mě do vaší situace a do toho, co právě teď ve vašem životě prožíváte.

03

proces uzdravení

Naplánujeme si pravidelná setkání podle vaší potřeby. Poté přichází čas na změnu a na to abyste již brzy začali cítit úlevu. Mým cílem je, aby vám bylo dobře a abyste mě už nepotřebovali.

reference

„Petra je skvělou průvodkyní při řešení osobních problémů a zbavovaní obav.“

Petra je skvělou průvodkyní při řešení osobních problémů a zbavovaní obav. Přestože jsem měla pocit, že s některými problémy z minulosti jsem již vyrovnaná, ukázalo se, že až Petra mi pomohla najít cestu, jak je opravdu vyřešit a cítit potom obrovskou úlevu nejen psychickou, ale doslova i fyzickou. Díky jejímu vedení jsem dokázala obavu z významné události přeměnit na nejkrásnější milník v mém životě. Těším se na každé setkání s ní, jelikož vím, že mi pomůže najít odpovědi na spoustu nezodpovězených otázek, které někdy v sobě marně hledám, a vnese
světlo i do dalších dní.

Irena

Často se ptáte

co když vám nedokáži vše
povědět?

Ráda bych vám na tomto místě sdělila, že jsem tu plně pro vás. Dostanete tolik prostoru, kolik potřebujete. Můžete mi vše otevřeně říct a zůstane to jen mezi námi. Nebudu vás soudit ani hodnotit. Ke svým klientům přistupuji s upřímnou láskou a opravdovou touhou pomoci. Je pro mě důležité, abyste se se mnou cítili v bezpečí a mohli mluvit důvěrně.

DOKÁŽETE MI SKUTEČNĚ POMOCI?

Mnoho klientů se mě ptá, jestli jim dokáži skutečně pomoci. Odpovídám na to, že pevně věřím, že to zvládnu - jsem kompetentní, mám velké zkušenosti a velmi dobré výsledky. Navíc vám za sebe mohu slíbit, že udělám, co bude v mých silách, abyste se cítili co nejdříve lépe.

CO KDYŽ MÁM STRACH Z VLASTNÍ ZRANITELNOSTI?

Velmi si vážím svých klientů, kteří mají důvěru obrátit se na mě s jejich niternými problémy. Obdivuji jejich odvahu se jim postavit čelem. Nabízím vám bezpečný a láskyplný prostor, kde nebudete hodnoceni, kritizováni ani souzeni a kde budete plně přijati takoví, jací jste - protože jen v těchto podmínkách může započít léčebný proces.

JAK JE TO S PLATBOU A S přesunem TERMÍNU?

Platba se platí vždy po sezení (60 minut). Může se také stát, že budete potřebovat termín zrušit, například když do vašeho života vstoupí nemoc nebo nečekaná událost. Dejte mi prosím vědět nejméně 24 hodin dopředu - domluvíme si společně náhradní termín,

terapie osobně nebo online

Potkejme se

Mnoho mých klientů říká, že cítí, jakoby se se mnou měli potkat a že jsou v mé péči správně. Ráda pomohu ulevit od obtíží i vám.

Petra Radová je terapeutka a certifikovaná conscious business & life koučka, která pomáhá druhým znovu objevit své autentická JÁ, najít svou vlastní sílu a prožívat vědomý život v radosti, lásce, harmonii a smyslu.

Navigace

Home

o mně

kontakt

terapie

life koučink

byznys koučink

právní informace & gdpr | petra.radova5@gmail.com

web s láskou od lucies Site credit